Prodej barev a příslušenství Litovel

Tepelné a hydro izolace

Polyurea

V oblasti hydroizolace se spoléháme na materiál polyurea, což je dvoukomponentní stříkaný systém, který se nanáší pomocí speciálních vysokotlakých zařízení. Používá se především pro hydroizolaci střech, základových desek, bazénu či jako antikorozní ochrana kovových i betonových povrchů, nebo pro finální úpravu podlah, ale také jako ochrana proti UV záření.

Nespornou výhodou materiálu polyurea je mimo jiné velmi rychlé vytvrzení, vynikající přilnavost a pevnostní parametry. Nástřik se provádí složkami A a B v poměru 1:1, kdy není nutné aplikovat více vrstev. Tento materiál je odolný vůči UV záření a nevznikají tak praskliny ani se nedrolí. Šetří životní prostředí a zákazník si může zvolit barvu dle libosti.

Tepelná izolace

Pro tepelnou izolaci využíváme PUR pěnu, se kterou zateplujeme dřevostavby, zděné doby, interiéry či exteriéry. Své využití si PUR pěna najde i při revitalizaci plochých panelových a halových střech.

Výhodou této izolace oproti klasickým materiálům (jako je minerální vata či polystyren) je, že dokonale vyplňuje izolované prostory. Snižuje tak tepelné ztráty a eliminuje srážlivost vodních par v izolační vrstvě. Řadí se k velice efektivnímu a zároveň nejrychlejšímu způsobu zhotovení tepelné izolace s velice jednoduchou technikou nanášení a bezespárovým provedením. Životnost tvrdé PUR pěny je dokonce více než 35 let.

Zpráva